Uniwersytet Malucha w Kostrach Noskach wystartował!

W imieniu Grupy Nieformalnej pod patronatem Fundacji Larus z przyjemnością prezentujemy relację z I warsztatu w ramach "Uniwersytetu Malucha w Kostrach Noskach", który odbył się dnia 28 kwietnia 2019 roku. Przekonaliśmy się, że aby ciekawie spędzić czas z dziećmi zwłaszcza tymi najmłodszymi wcale nie potrzebujemy skomplikowanych zabawek. My wykorzystaliśmy koce, mąkę ziemniaczaną i wodę. Zabawa była o taka!!!! A na koniec poznaliśmy bardzo wyjątkową osobę - samą królową Bonę, której podobiznę w wykonaniu młodego pokolenia możecie zobaczyć sami!

Inicjatywa jest realizowana w ramach projektu „Podlaskie Lokalnie” dofinansowanego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich. Regionalnymi Operatorami Projektu są: Fundacja OKNO NA WSCHÓD oraz Fundacja Podlaski Instytut Rzeczypospolitej Suwerennej”.

grafika-podlaskie-lokalnie-1.jpg