Galeria

 • Klimatyczni dziadkowie i wnuki cz. 2

  6 czerwca odbyło się kolejne spotkanie dzieci i seniorów w ramach projektu "Klimatyczni dziadkowie i wnuki, czyli o klimacie na wesoło" sfinansowanego ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Partnerem projektu jest Nadleśnictwo Rudka. 

  więcej »
 • Klimatyczni dziadkowie i wnuki - pierwsze spotkanie

  Pierwsze spotkanie dzieci i seniorów dnia 02/06/2016 w ramach projektu "Klimatyczni dziadkowie i wnuki, czyli o klimacie na wesoło" sfinansowanego ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Partnerem projektu jest Nadleśnictwo Rudka. 

  więcej »
 • Na tropie żubra w Krainie Montessori

  Warsztaty odbyły się dnia 23/05/2016 roku w ramach projektu „Na tropie żubra – mały program aktywnej edukacji ekologicznej” dofinansowanego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich. Patronem projektu jest Fundacja Larus

  więcej »
 • Warsztaty garncarskie w Daniłowie

  W związku z obchodami XIII Ogólnopolskiego Tygodnia Biblioteki w dniach 08-15 maja Filia Biblioteczna w Daniłowie Dużym zorganizowała dla naszych ucznów niecodzienne warsztaty:)

  więcej »
 • Szkoła Podstawowa Nr 3 w Łapach Osse na tropach natury

  17 maja 2016 roku do Ośrodka Edukacji Leśnej Cyraneczka nad Stawami Pietkowski przyjechali uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 3 w Łapach Osse. Wzięli udział w warsztatach w ramach projektu "Tropciele natury - edukacja ekologiczna w terenie".

  więcej »
 • Tropiciele natury z Płonki Kościelnej

  16 maja 2016 roku uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Płonce Kościelnej wzieli udział w warsztatach terenowych w ramach projektu "Tropiciele natury - edukacja ekologiczna w terenie".

  więcej »
 • Zrównoważone Boćki

  Jak zbudować miejscowość zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju? Oto jest pytanie. Zobaczcie, jak nasi uczniowie zbudowali Boćki:)

  więcej »
 • 4 b na tropach natury

  Uczniowie klasy 4b Szkoły Podstawowej Nr 2 w Łapach dnia 09/05/2016 na warsztatach w ramach pojektu "Tropiciele natury - edukacja ekologiczna w terenie". 

  więcej »