Galeria

 • Klimatyczni dziadkowie i wnuki cz. 5

  20 czerwca 2016 rok. Ostatnie spotkanie dzieci z Zespołu Szkół w Płonce Kościelnej z seniorami z Domu Dziennego "Senior Wigor" w Łapach w ramach projektu "Klimatyczni dziadkowie i wnuki, czyli o klimacie na wesoło".

  więcej »
 • Klimatyczni dziadkowie i wnuki cz. 4

  Czwarte spotkanie dzieci i seniorów dnia 17/06/2016 w ramach projektu "Klimatyczni dziadkowie i wnuki, czyli o klimacie na wesoło" sfinansowanego ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Partnerem projektu jest Nadleśnictwo Rudka.

  więcej »
 • Na tropie żubra w Krainie Montessori cz. 2

  Warsztaty w Krainie Montessori dnia 16/06/2016 roku realizowaliśmy w ramach projektu Na tropie żubra – mały program aktywnej edukacji ekologicznej” dofinansowanego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich. Patronem projektu jest Fundacja Larus.

  więcej »
 • Na tropie żubra w Białowieży

  Wycieczka odbyła sie dnia 14/06/2016 w ramach projektu Na tropie żubra – mały program aktywnej edukacji ekologicznej” dofinansowanego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich. Patronem projektu jest Fundacja Larus.

  więcej »
 • Savoir vivre dzisiaj przy stole

  Warsztaty kulinarne w dniach 7 i 15 czerwca 2016 roku w Podlaskiej Akademii Kulinarnej w Białymstoku w ramach projektu "Savoir vivre nie tylko przy stole, czyli maluchy dają przykład" zrealizowano przy wsparciu finansowym Województwa Podlaskiego. 

  więcej »
 • Klimatyczni dziadkowie i wnuki cz. 3

  Trzecie spotkanie dzieci i seniorów dnia 13/06/2016 w ramach projektu "Klimatyczni dziadkowie i wnuki, czyli o klimacie na wesoło" sfinansowanego ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Partnerem projektu jest Nadleśnictwo Rudka.

  więcej »
 • Ekologiczna gra terenowa w Łapach

  Ekologiczna gra terenowa odbyła się dnia 08/06/2016 roku w Łapach w ramach projektu "Tropiciele natury - edukacja ekologiczna w terenie". Wzięło w niej udział ok. 70 dzieci i ok. 20 seniorów - wolontariuszy!

  więcej »
 • Savoir vivre w miejscach wysokiej kultury

  Wyjazd kulturalny do Białegostoku odbył się dnia 09/06/2016 roku w ramach projektu "Savoir vivre nie tylko przy stole, czyli maluchy dają przykład" realizowanego przy wsparciu finansowym Województwa Podlaskiego. 

  więcej »