• Leśny uniwersytet malucha - zestaw aktywności inspirowanych przyrodą

2020-11-16 09:12

Oddajemy w Wasze ręce „Kreatywny zabawownik malucha” zawierający zestaw zabaw i aktywności, które możemy wykonać samodzielnie w domu czy w czasie spaceru. Dorzucamy do tego "Łąkę żubrów" oraz "Przyrodniczy pamiętnik malucha". W trzech broszurach znajdziecie aż 97 różnych aktywności inspirowanych przyrodą!

• Leśny uniwersytet malucha

2020-11-16 08:37

Kolejna inicjatywa Fundacji Larus to praca z maluszkami i dziećmi w wieku przedszkolnym. Założyliśmy Leśny Uniwerytet Malucha!!! Wyjazdy do lasu z maluchami to pierwsza część nowego projektu! Zapraszamy!

• Alpakoterapia

2019-11-30 21:18

Dzisiaj zachecamy Was do zapoznania sie z wydarzeniami, które mają miejsce w ramach projektu Alpakoterapia jak element integracji sensorycznej osób z niepełnosprawnością intelektualną, realizowanego w OREW "Przystań" w Kostrach Noskach. Projekt realizowany jest przez Stowarzyszenie Pomocy Szansa ze środków PFRON - Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych dzięki Regionalnemu OśrodkowiPolityki Społecznej w Białymstoku.

• Łąka żubrów - sposoby na stare kredki

2019-09-30 23:00

Macie w domu stare kredki? My sprawdzaliśmy, co można z nimi zrobić? Świeczkę wydmuszkę, kredkę lwa a może flakonik na kwiaty?

• Łąka żubrów - Warsztaty kredkowe

2019-09-30 21:30

Czy wiecie, że zebraliśmy ok. 10 kg kredek i flamastrów? Zobaczcie, jak sprawdzaliśmy co można zrobic z kredek ołówkowych i świecowych!

• Wspomnienia seniorów inspirowane warsztatami w Muzeum Rolnictwa

2019-09-30 11:10

Czy warsztaty w muzeum mogą przywrócić wspomnienia z młodości? A co zapamiętały dzieci? Zapraszamy do przeczytania wspomnień uczestników projektu „Opowieści o tym, jak to dzieckiem się bywało dawno, dawno temu…”

• Opowieści o tym, jak to dzieckiem się bywało - warsztaty międzypokoleniowe