• Dzień Edukacji Narodowej

2012-10-15 14:40

" Wspomnienie o Nauczycielach jest zawsze miłym zdarzeniem,

w nich były nasze radości i psoty,

uczyli nas pisać kłaniać się i kochać (...)"

• Nasza pierwsza wycieczka szkolna!

2012-10-05 15:26

Zapraszamy do relacji z naszej pierwszej wycieczki szkolnej! Dnia 4 października byliśmy w Białostockim Muzeum Wsi a potem w Silvarium. Oj się działo:)

• Tropiciele Natury - warsztaty terenowe dla dzieci i młodzieży

2012-09-25 14:55

Fundacja Larus zaprasza przedszkola i szkoły podstawowe oraz ponadpodstawowe powiatów: białostocki, wysokomazowiecki i siemiatycki   do uczestnictwa w bezpłatnych warsztatach TROPICIELE NATURY.

• Ogłaszamy nasz pierwszy konkurs literacki!

2012-09-16 14:08

Przedmiotem Konkursu jest przekazanie w formie opowiadania lub wywiadu historii i wspomnień mieszkańców o tradycjach regionu związanych z pielęgnacją przyrody i wykorzystaniem jej zasobów w życiu codziennym np. jak nasze babcie leczyły ziołami, legendy regionalne itd. Konkurs adresowany jest do wszystkich mieszkańców powiatów wysokomazowieckiego, siemiatyckiego i białostockiego województwa podlaskiego.

• Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Daniłowie Dużym

2012-09-03 14:03

Z przyjemnością informujemy, że w ramach Fundacji Larus z dniem 3 września 2012 roku rozpoczęła swoją działalność Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Daniłowie Dużym. Szkoła jest kontynuacją publicznej Szkoły Podstawowej w Daniłowie Dużym zlikwidowanej z dniem 31 sierpnia br.

• Nasz pierwszy projekt zakończony!

2012-07-18 12:57

Zostaliśmy partnerem projektu "Zielona Południowa - edukacja ekologiczna osadzonych w Areszcie Śledczym w Lublinie". Projekt realizowany był w okresie kwiecień - czerwiec 2012 roku.

• Słoneczne Dni i Tropiciele Natury

2012-05-14 12:37

Event ekologiczny, gra terenowa, mnóstwo radości i Eropejskie Słoneczne Dni - zobacz naszych pierwszych Tropicieli Natury!

• Tropiciele Natury - ruszamy!

2012-05-01 12:32

Jeśli chcesz zostać Tropicielem Natury przyłacz się do nas! Zaczynamy realizację nowego projektu!