• Szkoła współpracy - warsztaty

2014-05-09 11:37

Nasza szkoła bierze udział ww projekcie "Szkołą Współpracy". Razem z rodzicami, uczniami i nauczycielami wyjeżdżamy na szkolenia.

• Motylki w sali świateł

2014-05-09 10:55

Nasze maluchy odwiedziły salę świateł, gdzie miały możliwość doznania różnych bodźców świetlnych, wsłuchania się w szum morza, wyciszenia i zrelaksowania. Co jeszcze sie działo?

• Rocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja

2014-05-08 11:31

Uczniowie naszej szkoły włączyli się w obchody Święta Konstytucji, przygotowując uroczystą akademię. Społeczność szkolna mogła dowiedzieć  się, jakie znaczenie dla kraju miało ustanowienie Uchwały Rządowej oraz kto był jej twórcą.

• Smok Mądragon - wizyta strażaka i policjanta

2014-05-07 12:59

Jak uzyskać tytuł Młodszego Oficera Mądragońskiej Straży Pożarnej lub Specjalisty Do Spraw Bezpieczeństwa Drogowego? To proste! Sprawdź, jak nasi uczniowie poradzili obie z tym zadaniem!

• Zmiana statutu szkoły

2014-04-05 11:36

Informujemy, że nastąpiły zmiany w statucie naszej szkoły. Prosimy rodziców o zapoznanie się ze zmianami.

• Mamy naszych uczniów są niesamowite!

2014-04-02 15:18

Grono pedagogiczne składa serdeczne podziękowania wszystkim Mamom, które wzięły udział w akcji wiosennych porządków. Dziękujemy za poświęcony czas i pracę.

Mamy naszych uczniów są po prostu niesamowite!

• Aleksander – gratulujemy!

2014-04-01 15:45

Aleksander Drągowski, uczeń klasy VI, został Laureatem Wojewódzkiego Konkursu Historycznego w szkołach podstawowych w roku szkolnym 2013/2014.

Aleksandrze – gratulujemy! Jesteśmy z Ciebie dumni!

Składamy też podziękowania pani od historii Anecie Łapińskiej za przygotowanie Aleksandra do konkursu.

• Nabór 2014/2015 Nowa oferta edukacyjna

2014-03-22 07:06

Informujemy, że zapisy do NSP w Daniłowie Dużym trwają do 15 kwietnia.

Rekrutacja dla dzieci już od 2,5 roku życia! Zapraszamy!

Od nowego roku szkolnego będzie obowiązywać nowa oferta edukacyjna m.in.

• warsztaty kompetencji społecznych
    • lekcje żywej historii
    • warsztaty taneczne
    • zajęcia logopedyczne.

Formularze rekrutacyjne dostępne są w zakładce Do pobrania.